Кліп про шаурму, флешмоб на Осташівці та цікаві завдання : першокурсники знайомились з Уманню за допомогою пригодницького квесту

0
889

Познайомити першокурсників з містом та краще дізнатись одне про одного: для цього студентський актив історичного факультету місцевого вишу придумав чудовий метод – пригодницький квест.

Як за декілька годин прожити життя  чотирьох абсолютно різних студентів знають студенти історичного.  Учасників квесту поділили на 4 команди, кожна з яких своїм маршрутом проживала життя  одного типового студента: мажора-державника, студента – спортсмена, гуртожитського позитива та  розумника- мрійника. Капітанами новостворених команд стали студенти старших курсів.

-Квест організовувався до дня туризму, щоб в рамках цього дня познайомити студентів з містом, дещо розвантажити їхні навчальні будні, ну і звісно ще більше згуртувати перший курс,- зазначила Мирослава Пересунько, Голова студентської ради історичного факультету.

02Всі завдання були пов’язані з буденним життям, зокрема студенти повинні були зняти кліп про улюблену їжу  – шаурму, випросити піснями каву у баристи та всілякими методами зібрати кошти, щоб забрати посилку від батьків.

Фіналом змагань став танцювальний флешмоб на набережній Осташівського ставу. Всі учасники пригодницького квесту отримали солодкі подарунки від організаторів.

-Квест – це ідеальна можливість поєднати активний відпочинок, отримання корисних навичок та азарт гри. Кожен учасник зміг не тільки креативно проявити свою індивідуальність, а й отримати нові знання, необхідні у повсякденному житті. Додатковим бонусом були смаколики, які всі так полюбляють, та флешмоб, до якого приєдналися не лише студенти історичного факультету, – розповіла учасниця квесту, студентка Фаренюк Тетяна.

04

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я