Коли в Умані з’явиться пляжна зона? (ВІДЕО)

0
1147

Де купитись та засмагати у місті – головне питання, яке виникає з настанням спекотної літньої пори.

Якщо відпустка ще не скоро, а вже хочеться спіймати теплі промінчики сонця, щоб отримати бажану засмагу, покупатися в чистій і прохолодній воді, то незабаром купальний сезон можна буде відкрити в Умані!

Коли в Умані з'явиться пляжна зона? (ВІДЕО)

Адже народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook повідомив хорошу новину – незабаром в Умані буде нова зона відпочинку з пляжем!

Це локація навколо Красноставського ставу, який ще називають “Третім ставом”. Він зауважив, що наразі на цій території активно проводяться роботи з реконструкції.

Зауважимо, уманчани десятиріччями скаржились на те, що в Умані немає, де купатись, оскільки Осташівський став непридатний для купання. Тож це багаторічна проблема, яку незабаром буде вирішено.

Парламентар анонсував, що скоро там буде побудовано велику рекреаційну зону з пляжем, пірсом, міні-музеєм дохристиянської культури зі скульптурами язичницьких богів, дитячим і спортивним майданчиками та іншими розвагами.

“Жителі Умані, нинішнього Уманського району і туристи зможуть купатись у Красноставському ставу та комфотно відпочивати на території прилеглої пляжної зони. Вірю, що до кінця серпня ми відкриємо цю нову локацію в Умані”, – написав народний обранець.

Також він повідомив, що паралельно проводяться роботи, щоб так звані “хащі” в місті перетворити на зелені зони, де можна буде подихати свіжим повітрям та затишно відпочити.

Нагадаємо, влітку 2019-го року в Умані народний депутат України Антон Яценко ініціював реконструкцію парку, який в народі називають «Хащі».

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я