Команди школярів Черкащини пройшли другий етап обласного заходу «Олімпійське лелеченя»

0
78

Цього року обласний етап спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» відбувається в онлайн-форматі. Усі конкурсні напрямки зберігаються, проте трансформуються під нові умови. Організатором заходу виступає відділення НОК України в Черкаській області, повідомляє пресслужба відділення.

131566181_1751627318351373_5459996796790782730_o

Навчальні заклади, які прагнули стати учасниками змагань, напередодні сформували команди та надіслали заявки на участь. У листопаді зареєстровані учасники пройшли перше випробування – презентацію команди. Цього року рухово-композиційну презентацію записували на відео та надсилали на розгляд експертів.

Сьогодні відбувся другий етап змагань – вікторина. Участь у ній взяли команди 5 навчальних закладів Черкащини: Руськополянський заклад загальної середньої освіти, Черкаська гімназія № 9 та Ліплявський ліцей, Степанецький ліцей і Мартинівський ліцей з Канівщини. Учні мали швидко та правильно онлайн відповісти на 33 запитання про Олімпійські ігри та Олімпійських чемпіонів.

Цього тижня відбудеться третє конкурсне випробування – виконання спортивних завдань, а також фінал обласного етапу «Олімпійського лелеченяти».

Призери та учасники будуть нагороджені відзнаками та олімпійськими подарунками від відділення НОК України в Черкаській області.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я