Конфлікт за паркомісце: деталі події «про потрощену хасидом машину» очима мешканців будинку

0
1138

Днями в одному житловому дворі по вулиці Шевченка стався інцидент за участі іноземця: чоловік схопив сокиру та ніж і «потрощив» авто місцевого жителя. Про деталі пригоди дізнавалась «Вечірка» у місцевих мешканців.

Як виявилось, зловмисник добре відомий місцевим жителям і вже протягом декількох років являється мешканцем цього будинку по вулиці Шевченка.

-Звати його Бен і він з Канади, одружився на українці. Себе з хасидами не індетифікує, проте по зовнішніх ознаках ( такі як одяг, тощо) це очевидно,- зазначають сусіди Бена.

На 48 квартир будинку лише 15 гаражів, два з яких використовуються Беном як «склад речей». Свою автівку залишає на подвір’ї, коло гаражів.  Часто до нього приїздять друзі, які також залишають там свої машини, через що мешканці не мають змоги виїхати з двору чи запаркувати своє авто.

В день, коли сталась подія, власник пошкодженої машини залишив своє авто на «улюбленому» паркувальному місці іноземця.

Приїхавши додому та побачивши, що звичне місце зайняте, канадець почав довго сигналити у подвір’ї, але цього напевно виявилось замало. Тому піднявшись додому, Бен взяв кухонну сокиру для м’яса та пішов розправлятись з набридливою автівкою, потрощивши скло та проколовши шини.

Як зазначають мешканці, в цей час на подвір’ї було багато маленьких дітей.

Сусіди швидко викликали на місце події поліцію. Приїхавши, полісмени взяли свідчення потерпілих та свідків, але на подив мешканців, власне, знаряддя злочину –  кухонну сокиру та ніж правоохоронці не вилучали, а напрочуд приязно спілкувались з винуватцем інциденту.

-Сьогодні вранці, пошкодженої машини сусіда вже не було. Бен забрав її на повний ремонт та буде відшкодовувати всі збитки потерпілому. – розповіла місцева жителька.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я