Конкурс «Молодіжна столиця України» : як зробити місто комфортнішим для молоді

0
837

В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася презентація конкурсу «Молодіжна столиця України», ініційованого Міністерством молоді та спорту України, Національною молодіжною радою та Українським інститутом міжнародної політики.

Регіональним координатором конкурсу є директор Інституту економіки та бізнес-освіти Ольга Чирва. На заході були присутніми начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко, начальник відділу фізичної культури і спорту Ольга Ремез, голова ради Уманської міської дитячої організації «Гарт» Ольга Солтусенко, директор міського будинку дитячої та юнацької творчості м. Умань Алла Тичінська, та інші.

Конкурс «Молодіжна столиця України» : як зробити  місто комфортнішим для молоді

подібний конкурс активно впроваджується в багатьох європейських країнах і метою його реалізації в Україні є поширення кращих практик молодіжної роботи, обмін досвідом та залучення молоді до усіх сфер життя на місцевому та регіональному рівнях. – зауважила Ольга Чирва, кординатор конкурсу в місті Умань.

Наталія Вдовиченко додала, що конкурс сприятиме мінімізації негативних тенденцій міграції та сприятиме процесам децентралізації на місцевому рівні, а також зазначила, що наше місто та молодь налаштовані на перемогу.Конкурс «Молодіжна столиця України» : як зробити  місто комфортнішим для молоді

Під час заходу було утворено робочу групу для втілення в життя проекту та оформлення на конкурс заявки від міста Умань, а також обговорені аспекти майбутньої співпраці молоді з владою міста. Йдеться в повідомленні прес-центру УДПУ .

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я