КП «Уманьводоканал» обмежили в електропостачанні

0
635
ПАТ «Черкасиобленерго» доклало максимальних зусиль для недопущення обмеження постачання електричної енергії комунальному підприємству, проводило перемовини щодо врегулювання ситуації із заборгованістю та погодило умови реструктуризації боргу.
Але КП «Уманьводоканал» не виконало умови договору реструктуризації, через що ПАТ «Черкасиобленерго» було вимушено діяти в рамках чинного законодавства.
25 вересня о 10:00 годині ранку КП «Уманьводоканал» частково було обмежено електропостачання. Наразі підприємство заборгувало понад 1 млн 400 тисяч гривень за спожиту електричну енергію у серпні 2018 року. Нині без електропостачання залишаються адміністративні та технічні будівлі підприємства. Із 1 жовтня в разі не сплати боргу електропостачання всіх об’єктів КП «Уманьводоканал» буде повністю обмежено.
– Відбулося обмеження електропостачання у КП «Уманьводоканал», яке надає послуги з водопостачання та водовідведення у місті Умань. На цей час сума невиконання договору становить 1 439 749, 37 грн (за спожиту електроенергію у серпні 2018 року). Зазначу, що 19 вересня 2018 року КП «Уманьводоканал» здійснило оплату по договору реструктуризації у розмірі 1 350 013, 00 грн. Раніше підприємство відповідним чином попередили про заходи щодо обмеження споживання електричної енергії у разі невирішення питання стосовно погашення заборгованості. При цьому, органи місцевого самоврядування були попереджені про такі дії телефонограмою та за допомогою розміщення відповідної інформації у соціальних мережах. Якщо ми не отримаємо відповідної реакції, будемо далі обмежувати електроенергію до повного її відключення. Зарплати працівників ПАТ «Черкасиобленерго» та відокремлених структурних підрозділів напряму залежать від своєчасного розрахунку всіх  споживачів електричної енергії за отримані послуги. Товариство не може за власний рахунок кредитувати боржників. Тож, чекаємо реакції уманської міської влади і самого комунального підприємства щодо пошуку шляхів вирішення питання і оплати заборгованості – прокоментував ситуацію комерційний директор Ігор Дмитрієв.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я