“Криваве жлобство”: в місті відбулась акція проти виробів із хутра

0
924

20 січня Умань приєдналась до Всеукраїнської акції проти хутряних виробів “Криваве жлобство”.  За ініціативи UAnimals активісти з усієї країни вийшли до магазинів  хутра, аби розповісти відвідувачам про жорстокість, яку породжує хутряна промисловість.

"Криваве жлобство": в місті відбулась акція проти виробів із хутра– Сенс таких заходів у тому, щоб насилля перестало бути доступним та популярним. Якщо ферма чи фабрика з тваринами – їхня смерть повинна бути швидкою та безболісною. Але якщо ідеально мріяти: закриття усіх подібних закладів, виробництв і т. п., популярізація якісних тканин, наповнювачів дла українського дизайнерського одягу. Все можливо, народ, якщо ми разом будемо покращувати умови життя нашої країни. Що нами керувало: побачене на фермі із лисами, норками, побачене у відео на звіробійні.
З тварин знімають живцем шкіру, кидають їх тіла на кучу де вони ще вмирають у агонії до 30 хвилин. Покалічені звірі з гематомами та відрізаними хвостами(оті, що у вас на шапці та на сумочках) які просто стікають кровью і ніхто зашивати їх не збирається. Лисиці, норки і т. д. живуть у клітках без підстилок, їхні лапи постійно застрягають та провалюються. Вибачте, але це дебілізм чистої води. Я не хочу, щоб мої діти жили у країні, де таким чином заробляють гроші. Я допомагатиму волонтерам заради майбутнього, де соціум буде здоровим. – зазначила учасниця акції Кристина Самородова.

В суботу, 20 січня Україною пройшла хвиля антихутряних акцій «Криваве жлобство». Зоозахисна подія відбулася за ініціативи UAnimals.

Publié par UAnimals sur dimanche 21 Janvier 2018

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я