Курс на співпрацю: ініціативна група на чолі з народним депутатом та мером міста вирушила до Ізраїлю

0
1469

Сьогодні, 21 березня за сприяння благодійного фонду Uman Tomorrow мер міста Умань Олександр Цебрій, україно-американський бізнесмен Марк Гінзбург,  равін Гілель Коен та депутат Верховної Ради України Максим Поляков прибули до Держави Ізраїль.
Серед запланованих заходів: підписання договорів про встановлення побратимських відносин між м. Нацерет Іліт (Ізраїль) та м. Умань (Україна), м. Цфат (Ізраїль) та м. Умань (Ізраїль), яке буде сприяти розвитку двосторонніх відносин у сфері туризму, культури, науки, економіки, спорту, а також розширенню соціально-економічної співпраці між містами.
Також планується підписання Угоди про наміри між Благодійним Фондом Uman Tomorrow з меріями міст Нацерет Іліт і Цфат та інші важливі переговори і зустрічі.
Такий візит є першим, особливо значущим і символічним, як для міста Умань, куди щороку на святкування іудейського Нового Року – Рош-ха-Шана – прибувають до 40 тис. паломників із різних країн світу (80 % з Ізраїлю та США), так і для України в цілому. Адже, якщо говорити про політичне співробітництво між Україною і Ізраїлем, окрім зустрічей та візитів на рівні глав держав, глав урядів, міжпарламентському рівні, на рівні керівників зовнішньополітичних відомств візит мера невеличкого українського міста, яке, по праву, найбільш тісно пов’язане з Ізраїлем, відбувається вперше.
Маю великі надії і сподівання на встановлення справді побратимських відносин між українським містом Умань та ізраїльськими містами Нацерет Іліт і Цфат, налагодження дієвого діалогу між мерами міст. – зазначив народний депутат Максим Поляков.
Всім учасникам і організаторам візиту ефективної співпраці, миру, добра і реалізації усіх планів та ідей на благо зазначених міст і держав – України та Ізраїлю.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я