Лисянська центральна районна лікарня отримала одноразові медичні рукавички

0
261

Ще одну лікарню на Черкащині забезпечено засобами індивідуального захисту. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив народний депутат України Антон Яценко, який постійно допомагає лікарням.

Звітую. Ще одну лікарню на Черкащині забезпечено засобами індивідуального захисту.А саме, 2000 штук одноразових…

Опубліковано Яценко Антон Вівторок, 12 травня 2020 р.

А саме, 2000 штук одноразових медичних рукавичок було передано на Лисянську центральну районну лікарню.

Парламентар зауважив, що і надалі допомагатиме лікарням.

Нагадаємо, раніше за підтримки Антона Яценка одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську міську лікарню, Уманську центральну районну лікарню, Черкаську обласну дитячу лікарнюлікарні у містах Христинівка, МонастирищеСміла,  Жашків, Тальне, Шпола, Звенигородка, Ватутіне,  Корсунь-Шевченківський,  у селищах Катеринопіль і Маньківкамедичне об’єднання у місті Городище.

А також соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

Крім того, одноразові медичні рукавички отримали всі амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районіва ще комунальникам Христинівки, Монастирища та об’єднаних територіальних громад було передано багаторазові маски і одноразові медичні рукавички.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я