Людмила Денисюк вкрала премії у вчителів Христинівського району

0
824

Голова Христинівської райдержадміністрації Людмила Денисюк спільно з начальницею відділу освіти Людмилою Марченко, дружиною свого покійного брата, запровадила схему розкрадання коштів з держбюджету. Впродовж усього 2018 року чиновниці «розпилювали» гроші, призначені на виплату премій вчителям.

Людмила Денисюк та Людмила Марченкоперерозподіляли премії по принципу поділу на «касти», як в Індії. Вчителів чиновниці опустили на найнижчий щабель, тому надали їм принизливу доплату в розмірі 1% від посадового окладу (Наказ №94 к/тр). Середня зарплата педагога в Україні ― 9740 грн, тож премія у цьому випадку становить 97 грн 40 коп.

photo 2019-08-13 13-09-29

Клерків, тобто бухгалтерію та працівників відділу освіти, «за якісне виконання службових обов’язків» чиновниці преміювали значно більшими сумами ― від 25% до 50% від розміру заробітної плати. Наприклад, за травень бухгалтери додатково отримали 20 тис. 600 грн.

А от у начальниці відділу освіти Людмили Марченко щомісячна доплата доходила до 200% від посадового окладу (Наказ №77 к/тр). Впродовж 2018 року Людмила Марченко десять разів виписувала собі премії «за інтенсивність роботи».

photo 2019-08-13 12-28-07

Якщо вірити декларації про доходи, загалом за минулий рік начальниця відділу освіти таким чином «заробила» 181 тис. 709 грн. При цьому чиновниця не соромилася назначати собі додаткову матеріальну допомогу на побутові потреби. А «заробленими» коштами за відпрацьованою схемою Людмила Марченко ділилася з Людмилою Денисюк.

Чому ж простий вчитель заслуговує на мізерний 1% премії, а Людмила Марченко ― на 200%? Чому не поділити кошти порівну між усіма працівниками освіти Христинівського району? Може Людмила Марченко вважає, що вона «стаханівка», а вчителі в школах роблять дурну роботу?

Робота з дітьми ― одна з найбільш складних і відповідальних, тому й оплачуватися має відповідно. А премії повинні стимулювати вчителів працювати з більшою віддачею. Та Людмилі Марченко і Людмилі Денисюк плювати з високої гори на інтереси вихованців шкіл та дитсадків. Цих жінок цікавлять лише гроші.

Нещодавно з’ясувалося, що Людмила Марченко та Людмила Денисюк закуповували картоплю та інші продукти для шкіл та дитсадків втричі дорожче їх реальної вартості. А тепер ще й схема з розкрадання коштів, виділених на премії вчителям.

І це лише верхівка айсбергу. Потрібно лише копнути глибше і стане відомо про інші злочини нечистих чиновниць.

Проте розкривати ці зловживання ніхто не збирається. Адже Людмилу Марченко прикриває її родичка Людмила Денисюк. А саму голову Христинівської РДА, як зіницю ока, береже її коханець ― начальник Христинівського відділу поліції Сергій Ненахов.

На щастя, за справу взялася прокуратура Черкаської області. Тож ми сподіваємося, що вже незабаром злочинці, які наживаються на дітях та принижують вчителів, отримають по заслугах.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я