«Ловкость рук и никакого мошенничества?”

0
365

Як ви пам’ятаєте, мер Умані Олександр Цебрій разом зі своїм першим заступником Сергієм Клочком привласнили пакунки «АТБ» і роздали їх уманчанам і жителям сіл Родниківки і Паланки.

Славнозвісні уманські корупціонери могли б вибріхувати, звісно, але є одне досить вагоме АЛЕ.

«Ловкость рук и никакого мошенничества?”

Народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook опублікував офіційну відповідь від корпорації «АТБ» щодо продуктових наборів, за рахунок яких пропіарився поки що діючий мер Умані Олександр Цебрій.
Як повідомляється у листі, в магазині ТМ «АТБ» було сформовано 6 848 штук продуктових наборів, які передали представникам соціальних центрів.

Уманчани мають знати своїх «героїв»!Отримав офіційну відповідь від корпорації «АТБ» щодо продуктових наборів, за…

Опубліковано Яценко Антон Вівторок, 12 травня 2020 р.

Зокрема, Центр соціальних послуг управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради отримав 2 907 наборів.

І ці ж таки набори Олександр Цебрій та його перший заступник Сергій Клочко роздали пенсіонерам під своєю егідою.

Парламентар вважає подібні маніпуляції категорично неприпустимими, особливо напередодні місцевих виборів. Адже це некоректно по відношенню до виборців і нехтування їхньою довірою.

“Прохання до пана Цебрія та його заступників, звільнитись з мерії або ж піти на роботу в «АТБ»😀”, – прокоментував народний депутат.

Підсумовуючи, парламентар подякував корпорації «АТБ» за хорошу ініціативу, яка була реалізована по всій Україні.

А уманській мерії порадив не обманювати людей та зайнятись своїми прямими обов’язками.

Нагадаємо, нещодавно мер міста Олександр Цебрій відмінив безкоштовний проїзд для пільговиків. А раніше разом зі своїм першим заступником Сергієм Клочком вони зрізали дитячий майданчик на вул.Пушкіна.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я