«Листи щастя» : нові платіжки за опалення загальних місць користування

0
918

Днями у соціальній мережі Facebook уманчани активно обговорювали отримані квитанції за оплату опалення місць загального користування.  Названі жителями «листи щастя» отримали ті уманчани,  у домі, яких встановлений індивідуальний лічильник на опалення.

«Листи щастя» : нові платіжки за опалення загальних місць користування

Раніше Уманське комунальне підприємство “Уманьтеплокомуненерго” оприлюднило  роз’яснення «Про опалення загальних місць користування». Згідно якого  споживачі, які встановили в квартирі багатоквартирного будинку індивідуальні (автономні) системи опалення, оплачують послугу з централізованого опалення місць загального користування будинку відповідно до методики, що затверджується центральним органом виконавчої влади з питань житлово-комунального господарства.

Довідка: до місць загального користування будинку відносяться сходові клітини, вестибюлі, перехідні шлюзи, позаквартирні коридори, колясочні, кладові, сміттєкамери, горища, підвали, шахти і машинні відділення ліфтів, вентиляційні камери та інші технічні приміщення.  Відповідно до Положення про систему технічного обслуговування, ремонту та реконструкції житлових будинків в містах і селищах України затвердженого наказом Держжитлокомунгоспу України від 31.12.1991 року № 135

Нагадаємо, що в місті розроблена  проектна документація на будівництво квартальних котелень, що покращить рівень надання послуг на опалення, але на разі недостатньо коштів на реалізацію  даного проекту.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я