Маленьких пацієнтів Уманської райлікарні навчили надавати першу допомогу

0
68

З нагоди Всесвітнього дня першої допомоги, який відзначається в другу суботу вересня, в дитячому відділенні Уманської центральної районної лікарні пройшов майстер-клас з надання першої домедичної допомоги. Участь у заході брали мами та діти середнього і старшого віку.

Майстер-клас проходив під гаслом «Не залиши людину в небезпеці. Допомогти може кожен!». Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації.

Захід проводили задля підвищення обізнаності населення про можливі травми в побуті та на виробництві. Присутні дізналися, як надавати першу допомогу та вести себе в надзвичайних ситуаціях. Також учасників майстер-класу навчали попереджати виникнення нещасних випадків і травм вдома, на вулиці та в колективі.

Маленьких пацієнтів Уманської райлікарні навчили надавати першу допомогу

Голова міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста Валентина Чорна пояснила присутнім основні завдання надання першої домедичної допомоги та алгоритм дій при надзвичайних ситуаціях з постраждалими.

«Максимальні компенсаторні функції організму людини, при виникненні раптових серйозних ушкоджень, можуть ефективно підтримувати стабільний стан приблизно протягом однієї години, так званої «золотої години», до приїзду швидкої чи госпіталізації. Саме протягом першої години після настання нещасного випадку надання першої допомоги є найбільш ефективним і зводить до мінімуму небезпечні ускладнення», ― зазначила Валентина Чорна.

Після майстер-класу присутні відтворювали ігрові ситуації для надання першої медичної допомоги при зупинці серцево-легеневої діяльності, переломах, опіках, втраті свідомості та потраплянні інородного тіла в дихальні шляхи.

Заняття проходило за участі начмеда Уманської ЦРЛ Олесандра Кучмія, завідуючої дитячого відділення Валентини Темченко, педіатра Надії Баранової та волонтерів міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я