МАНівці Черкащини здобули 19 нагород Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів

0
101

Завершився ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту дослідницьких проєктів Малої академії наук України. Вдруге поспіль конкурс-захист відбувся онлайн. У фіналі змагалися кращі з кращих – 1100 конкурсантів, серед яких – 38 представників Черкащини.

Про це інформує Управління освіти і науки облдержадміністрації.

Позаду – перемоги у ІІ (обласному) етапі, тижні наполегливої підготовки, напружені та емоційно насичені конкурсні дні 14-17 травня, але усе це дало wow-результати. Цей захід об’єднав понад 100 тисяч юних науковців з усієї країни.

Команда МАН області цьогоріч знову тішить нас своїми здобутками – кожен другий фіналіст – переможець, у заліку команди – 19 медалей:

  • 5 золотих,
  • 5 срібних,
  • 9 бронзових.

Перемоги у своїх секціях здобули:

– Вікторія Отрош, учениця 10 класу Черкаської гімназії № 9 ім. О. М. Луценка Черкаської міської ради (секція української літератури – 1 місце);

– Данило Сівак, учень 10 класу Чигиринського опорного закладу загальної середньої освіти Чигиринської міської ради (секція історичного краєзнавства – 1 місце);

– Дарина Гонтар, учениця 9 класу Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Чорнобаївської селищної ради (секція мікроекономіки та макроекономіки – 1 місце);

– Наталія Скорик, учениця 10 класу Ковтунівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новодмитрівської сільської ради Золотоніського району (секція астрономії та астрофізики – 1 місце);

– Тімоті Бьют, учень 10 класу Черкаського гуманітарно-правового ліцею Черкаської міської ради (секція англійської мови – 1 місце);

– Богдан Манько, учень 10 класу Кам’янської загальноосвітньої  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам’янської міської ради (секція журналістики – 2 місце);

– Владислав Лосєв, учень 9 класу Комунального закладу «Косарський ліцей Кам’янської районної ради Черкаської області» (секція електроніки та приладобудування – 2 місце);

– Дар’я Цинда, учениця 10 класу Черкаської санаторної школи Черкаської обласної ради (секція інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій – 2 місце);

– Марина Менчинська, учениця 10 класу Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Уманської міської ради (секція філософії – 2 місце);

– Сергій Власенко, учень 11 класу Ковтунівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новодмитрівської сільської ради Золотоніського району (секція аерофізики та космічних досліджень – 2 місце);

– Анастасія Дорофєєва, учениця 10 класу Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 3 Черкаської міської ради (секція валеології – 3 місце);

– Аріана Нестеренко, учениця 10 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської міської ради (секція зарубіжної літератури – 3 місце);

– Віктор Пограничний, учень 11 класу Комунального закладу „Кам’янський ліцей №1 Кам’янської міської ради Черкаської області“ (секція теології, релігієзнавства та історії релігії – 3 місце);

– Віталій Кульчицький, учень 11 класу Черкаської гімназії № 31 Черкаської міської ради Черкаської області, гуртківець Комунального закладу «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми  Черкаської обласної ради» (секція технологій програмування – 3 місце);

– Володимир Діхтяренко, учень 11 класу Драбівського навчально-виховного комплексу «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені С. В. Васильченка – гімназія» Драбівської селищної ради (секція агрономії – 3 місце);

– Дмитро Палагін, учень 11 класу Черкаського фізико-математичного ліцею (ФІМЛІ) Черкаської міської ради (секція інформаційних систем, баз даних та систем штучного інтелекту – 3 місце);

– Катерина Гавриш, учениця 10 класу Худяківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ім. Героя Радянського Союзу Г. Є. Брика Леськівської сільської ради (секція фольклористики – 3 місце);

– Катерина Шевчук, учениця 11 Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7-колегіум» Уманської міської ради, гуртківець станції юних техніків м. Умані (секція технологічних процесів та перспективних технологій – 3 місце);

– Софія Бабій, учениця 10 класу Тальнівського економіко-математичного ліцею Тальнівської міської ради, гуртківець Тальнівського Будинку дітей та юнацтва Тальнівської міської ради (секція української мови – 3 місце).

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я