Мародер є мародер!

0
2278

Незважаючи на те, що в країні пандемія, мер Умані Олександр Цебріq разом зі своїм першим заступником продовжують красти комунальні об`єкти міста.

Цього разу добрались до лазні. Під шумок і паніку уманчан вони виставили на продаж майновий комплекс будівель і споруд «Лазні». Він знаходиться в Умані на вул. Грушевського, 36/8. Загальна площа – 1738, 2 м².

Про це повідомила “Корупція в Умані” на своїй сторінці у Facebook.

Мародер є мародер!

Мародер є мародер!Незважаючи на те, що в країні пандемія, мер Умані Олександр Цебрія разом зі свої першим заступником продовжують красти комунальні об`єкти міста.Цього разу добрались до лазні. Під шумок і паніку уманчан вони виставили на продаж майновий комплекс будівель і споруд «Лазні». Він знаходиться в Умані на вул. Грушевського, 36/8. Загальна площа – 1738, 2 м².Початкова оціночна ціна будівель – 22,3 млн грн. Але з такою ціною аукціон з продажу лазень не відбувся, бо нібито не було претендентів на купівлю.Тому чиновники уманської мерії цим скористались і зменшили ціну об`єктів в 2 рази – до 11,1 млн грн (без ПДВ). Інформація про продаж розміщена на сайті закупівель «ProZorro» https://prozorro.sale/auction/UA-PS-2020-03-24-000048-3Крім того, ці махінатори навмисне змінили вид торгів. А саме, якщо перший аукціон, який не відбувся, проходив із зниженням стартової ціни, то вже наступний 13 квітня – відбудеться за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій. Що це означає?Такі торги дозволять занизити ціну лазень до 99% і продати їх за найнижчою ціною. Сума продажу може сягнути менше 1 млн грн. А купить їх уманський бізнесмен – ФОП Лазебник Нухим Рахмильович , або ж ТОВ "РОСТ". Це один і той же учасник. Адже директором "РОСТу" є той же Нухим Лазебник.Після такої афери Цебрій з Клочком одразу перепродадуть ці об`єкти у десятки разів дорожче. Переконані, що сума сягне мінімум 100 млн грн. Скоро побачимо на ОЛХ.А те що в Умані 2 хворих на коронавірус, лікарні потребують апаратів штучної вентиляції легень, масок, рукавичок та інших засобів індивідуального захисту, цих корупціонерів не хвилює. Мер тільки робить вигляд, як він переживає за здоров`я уманчан та лікарів. Ще й встигає записувати відео, у якому чітко позиціонує уманчан, як свою приватну власність та просить їх, дослівно: "Будьте МЕНІ здорові!".Поки всі в депресії від кооронавірусної хвороби, злодії Цебрій і Клочко знають свою корупційну справу і по-максимуму грабують майно Умані.Вони успішно провернули корупційні схеми з тубдиспансером, водонасосними станціями та перукарнею. Відмили собі в кармани 150 млн грн. Зараз ще провернуть діло з лазнями і виїдуть в Канаду. І знати не знали вони про уманчан. Як кажуть, кому война, а кому – мать родная.Чекаємо виборів, щоб змінити уманську владу!

Опубліковано Корупція в Умані Субота, 28 березня 2020 р.

Початкова оціночна ціна будівель – 22,3 млн грн. Але з такою ціною аукціон з продажу лазень не відбувся, бо нібито не було претендентів на купівлю.

Тому чиновники уманської мерії цим скористались і зменшили ціну об`єктів в 2 рази – до 11,1 млн грн (без ПДВ). Інформація про продаж розміщена на сайті закупівель «ProZorro».

Мародер є мародер!

Крім того, ці махінатори навмисне змінили вид торгів. А саме, якщо перший аукціон, який не відбувся, проходив із зниженням стартової ціни, то вже наступний 13 квітня – відбудеться за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій.

Що це означає?

Такі торги дозволять занизити ціну лазень до 99% і продати їх за найнижчою ціною. Сума продажу може сягнути менше 1 млн грн.

А купить їх уманський бізнесмен – ФОП Лазебник Нухим Рахмильович , або ж ТОВ “РОСТ”. Це  один і той же учасник. Адже директором “РОСТу” є той же Нухим Лазебник.

Мародер є мародер!

Після такої афери Цебрій з Клочком одразу перепродадуть ці об`єкти у десятки разів дорожче. Переконані, що сума сягне мінімум 100 млн грн. Скоро побачимо на ОЛХ.

А те що в Умані 2 хворих на коронавірус, лікарні потребують апаратів штучної вентиляції легень, масок, рукавичок та інших засобів індивідуального захисту, цих корупціонерів не хвилює.  Мер тільки робить вигляд, як він переживає за здоров`я уманчан та лікарів. Ще й встигає записувати відео, у якому чітко позиціонує уманчан, як свою приватну власність та просить їх, дослівно:  “Будьте МЕНІ здорові!“.

Поки всі в депресії від кооронавірусної хвороби, злодії Цебрій і Клочко знають свою корупційну справу і по-максимуму грабують майно Умані.

Вони успішно провернули корупційні схеми з тубдиспансером, водонасосними станціями та перукарнею. Відмили собі в кармани 150 млн грн. Зараз ще провернуть діло з лазнями і виїдуть в Канаду. І знати не знали вони про уманчан. 

Як кажуть, кому война, а кому – мать родная.

Чекаємо виборів, щоб змінити уманську владу!

Нагадаємо, раніше перший заступник мера Умані Сергій Клочко віджав для своїх родичів 60 соток землі у “Царському селі”А перед Новим роком мер Олександр Цебрій нарахував собі та своїм заступникам і секретарям по 200 тис грн премії.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я