Цебрій заборонив приймати допомогу для Уманського пологового будинку та міської лікарні

0
754
Цебрій заборонив приймати допомогу для Уманського пологового будинку та міської лікарні

Міський голова Олександр Цебрій заборонив керівництвам Уманського пологового будинку та міської лікарні приймати допомогу від народного депутата України Антона Яценка та кандидатки в мери Умані Ірини Плетньової.

“Олександр Цебрій заборонив Уманській міській лікарні та Уманському пологовому будинку приймати чергову партію допомоги з 37 багатофункціональних ліжок, 31 матрацу та 37 тумб, які вдалось отримати завдяки нашій співпраці з Іриною Плетньовою, керівником моєї приймальні в Умані і місцевою депутаткою та благодійним фондом «Сучасне село та місто»”, – зазначив народний депутат України Антон Яценк на своїй сторінці у Facebook.

Народний обранець заявив, що міський бюджет ніколи не виділяв і не матиме змоги виділити кошти на таке облаштування.

Антон Яценко додав, що головний лікар Уманського міського пологового будинку Олег Семенда у телефонній розмові підтвердив факт заборони.

“Ми змусимо мера Цебрія дати згоду на допомогу важкохворим та післяопераційним пацієнтам, тому виставили ліжка, матраци та тумби під маску раду! Вони будуть стояти тут, доки мер не дасть згоду прийняти їх у лікарню і пологовий будинок”, – обурився Антон Яценко.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я