“Місяць краси. Умань 2018”: оголошено кастинги для участі в конкурсах краси

0
1698

Позмагатись за звання найкрасивішої  уманчанки зможуть позмагатись усі бажаючі. В місті стартував «Місяць краси. Умань 2018» в рамках якого відбудеться низка конкурсів: «Міні міс Умань 2018», «Міс Умань 2018»,«Місіс Умань 2018», де всі бажаючі мають змогу отримати цінні призи, а головне, титул та корону найкрасивішої дівчини міста.

Організаторами заходів є  «Ок Медіа Світ» за підтримки відділу культури  Уманської міської ради.

Фото Місяць Краси. Умань 2018.

Перший кастинг на «Міні міс Умань 2018»  відбудеться 31 березня 2018 року у готельно-ресторанному комплексі «Фортеця» о 16.30.

До участі запрошуються дівчата Вікових категорій: 4-6 років, 7-12 років, 13-16 років

Участь у кастингу: безкоштовна.

Завдання для учасниць: Розповісти про себе, продемонструвати талант( 2 хв); відповісти на запитання членів журі.

Переможці кастингу оголошуются  на офіційних сторінках проекту у соц.мережах.

Переможниць кастингу не може бути більше 21 (у всіх вікових категоріях разом).

Фото Місяць Краси. Умань 2018.Кастинг на конкурс краси “Міс Умань 2018” відбудеться 1 квітня 2018 року у готельно-ресторанному комплексі «Фортеця» о 15.30.

Прийняти участь у конкурсі можуть всі бажаючі дівчата: віком 17 до 24 років, не заміжні, без дітей та не маючі судимості.Участь у кастингу безкоштовна.

 

 

Завдання для учасниць: візитка 2 хв(розповісти про себе, продемонструвати талант, нагороди і подяки); дефіле(можливо з перешкодами); відповідь на питання журі. (при собі мати туфлі на високих підборах, та купальник)

Переможці кастингу оголошуются на офіційних сторінках проекту у соц.мережах. Кількість переможниць кастингу: 15-25 дівчат.

Фото Місяць Краси. Умань 2018.Кастинг на участь в конкурсі краси  «Місіс Умань 2018» відбудеться 1 квітня 2018 року, в ГРК «Фортеця»

Прийняти участь у конкурсі можуть всі бажаючі жінки: віком від 24 років, заміжні або маючі дітей, не маючі судимості. Участь у кастингу: безкоштовна.

Завдання для учасниць: візитка 2 хв(розповісти про себе і свою сім’ю, продемонструвати хобі); дефіле ; відповідь на питання журі.(при собі мати туфлі на високих підборах)

Переможці кастингу оголошуются на офіційних сторінках проекту у соц.мережах.

Кількість переможниць кастингу: 15-25 жінок.

Картинки по запросу кастинги на конкурсы красоты

Крім конкурсів краси також передбачений конкурс аматорських відеороликів “Умань місто краси”,  де жителі отримають змогу представити власне бачення краси рідного міста, Весільна виставка “Uman wedding time”, на якій професіонали презентують  новинки весільної індустрії, конкурс прикрашання вітрин “Квітуча Умань” та ярмарок вуличних артистів.

Офіційні сторінки «Місяця краси» в соцмережах:

Похожее изображение facebook.com/mkuman2018/

instagram.com/mkuman2018

Youtube: https://goo.gl/wsSNkB

Фото Місяць Краси. Умань 2018.

Фото Місяць Краси. Умань 2018.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я