Міська влада направила 39 листів підприємствам щодо підвищення заробітної плати працівникам

0
759

27 лютого 2018 року, за дорученням міського голови, під головуванням заступника міського голови Малішевської Юлії, відбулось засідання міжвідомчої комісії міської ради з питань протидії корупції, детінізації виплати заробітної плати та легалізації зайнятості населення в м. Умань .

На засіданні ознайомлено присутніх з наданням повноважень щодо контролю в сфері трудового законодавства відділу аудиту та фінансового контролю Уманської міської ради.

Особливу увагу приділено питанню відповідальності роботодавців за недотримання законодавства про працю, у вигляді штрафних санкцій, згідно статті 265 Кодексу законів про працю в Україні.

Члени комісії заслухали інформацію щодо роботи міжвідомчої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати у 2017р., а саме: на засіданнях міжвідомчої групи доповідали 27 керівників підприємств, працівники яких отримують низьку заробітну плату; направлено 39 листів керівникам підприємст, установ, організацій щодо підвищення середньої заробітної плати найманих працівників; проводиться  роз»яснювальна робота через засоби масової інформації щодо дотримання законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Підводячи підсумки засідання Малішевська Юлія зауважила, що робота комісії направлена не на стягнення штрафів, а на забезпечення безпеки, благополуччя та нормального економічного клімату у місті, а питання подолання незадекларованої праці є одним із шляхів зростання економіки міста.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я