Міська влада презентувала для дитячої лікарні сучасний біохімічний аналізатор

0
672

240 тестів крові за годину, європейська якість та можливість архівувати результати досліджень  до 15 тис. пацієнтів: для дитячої лікарні за кошти міського бюджету було придбано італійський автоматичний біохімічний аналізатор  відкритого типу «MIURA 200». Як працювати на сучасному біохімічному аналізаторі медичний персонал дитячої лікарні навчає кваліфікований медичний інструктор.

Продуктивність приладу складає 200-240 тестів за годину. За допомогою аналізатора можна досліджувати білковий обмін, печінкові і ниркові проби згідно стандартів та протоколів надання медичної допомоги.

Відкрита система апарату дає змогу використовувати реагенти будь-якого світового виробника. Крім того, об’єм крові, яку необхідно взяти у хворого для аналізу, в рази менший, ніж при роботі з рутинними ручними методами.

Медичний персонал дитячої лікарні, сподівається, що в подальшому за допомогою лаборатної системи, робити аналізи крові зможуть не лише для дитячої лікарні, а й для інших медичних закладів міста, з метой ефективного лікування різноманітних захворювань.

-Ми дуже задоволені, що отримали такий сучасний біохімічний аналізатор. Не менш важливим є те, що використовувати прилад ми також зможемо і для потреб міської лікарні та пологовий будинок. Користуючись лабораторною системою матимемо надійний зв’язок.- акцентувала  завідувач дитячої лікарні, лікар вищої категорії, Надія Кравченко.

Міський голова, Олександр Цебрій, привітав присутніх з майбутнім Днем медичного працівника та наголосив на тому,  що міська влада сприятиме тому, що забезпечити медичні заклади високоефективною та сучасною медичною технікою.

-Ми ще минулоріч взяли курс на розвиток медицини: зробили ремонтні роботи та закупили низку коштовного медичного обладнання, але ми будемо продовжувати працювати в цьому напрямку, оскільки ми розуміємо, що вимоги сьогодення це саме такі апарати. Я переконаний, що все це буде лише сприяти розвитку медицини в нашому місті. – зазначив очільник міста.

Нагадаємо, що в  2018 році за кошти міського бюджету вже було придбано низку коштовного медичного обладнання, серед якого і негатоскоп, терилізатор сухого повітря та електричний аквадистилятор на загальну суму близько 600 тисяч гривень.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я