Міська влада придбала сучасне обладнання для жіночої консультації

0
1114

Напередодні свята Водохреща, міська влада на чолі з мером міста Олександром Цебрієм, завітали до жіночої консультації Уманського пологового будинку, де презентували працівникам медичного закладу сучасний кольпоскоп з відеосистемою.

Апарат було придбано за кошти міського бюджету. Варто зазначити, що не в кожному обласному центрі наявна така техніка, яка може швидко та ефективно проводити діагностику жіночих захворювань.

– Від імені пологового будинку, і від жіночої частини населення ми дякуємо міській владі за допомогу, яку отримали в 2017 році, – сказав головний лікар пологового будинку Олег Семенда. І додав: – Низка добрих справ продовжується і в році новому, а отримане сучасне обладнання – яскраве тому підтвердження.  Завдяки цьому апарату зможемо якісно обстежувати наших пацієнток, виявляти захворювання на ранніх стадіях, що дозволить своєчасно його лікувати. До всього, обстеження на кольпоскопі МК-200 з відеосистемою проводитиметься абсолютно безкоштовно.

Міський голова зазначив , що обстеження на кольпоскопі МК-200 з відеосистемою проводитиметься абсолютно безкоштовно.

– Ще однією приємною новиною є те, що програма «безкоштовні пологи», яка вже більше восьми місяців діє в Умані, передбачена і на 2018 рік – кошти з міського бюджету вже виділені. – акцентував Олександр Цебрій.Міська влада  придбала сучасне обладнання для жіночої консультації

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я