Міська влада привітала ветеранів з нагоди визволення України від нацистських загарбників

0
322

24 жовтня в актовій залі Уманського медичного коледжу відбулося чергове засідання клубу «Надвечір’я», яке було присвячено 74-й річниці визволення України від фашистських загарбників. На зустріч завітав міський голова Олександр Цебрій та начальники комунальних служб і підприємств міста.

YesЗ нагоди визволення України від фашистських загарбників очільник міста вручив грамоти управління праці та соціального захисту населення дітям війни: заступникам голови міської ради ветеранів Марії Вальдман та Михайлу Кисленку, учасникам ансамблю «Катюша» Людмилі Лапіцькій, Тамарі Деркач, Зої Білецькій та Лідії Єрмоловій.

– Я вдячна за оцінку нашої праці. А ще хочу повідомити вам важливу новину. 17 жовтня члени міськоїорганізації ветеранів відвідали пам’ятне місце Сухий Яр. І як же всі були приємно здивовані, прийшовши і побачивши чистоту та порядок на цьому місці. І зроблено це завдяки ініціативі та праці Олександра Володимировича. Всі ми знаємо, що там протягом багатьох років нічого не робилося, але тепер все змінилося, – звернулася до присутніх заступник міської організації ветеранів Марія Вальдман.

Також очільник міста подякував воїнам-фронтовикам та вручив грамоти: Віктору Кімлачу, Андрію Поліщуку, Віталію Артеменюку, Михайлу Гриценку та Григорію Брижку.

YesЩе одним приємним моментом засідання стало привітання золотої шлюбної пари Івана та Антоніни Войченків. Вони побралися ще 15 вересня 1963 року, разом виховали двох дітей. Гості привітали подружжя, вручили коровай та подарунки з побажанням міцного здоров’я, добра та миру.

Голова Уманської міської ради ветеранів Олександр Безсмертний привітав ветеранів з Днем визволення України від фашистських загарбників та подякував героям-визволителям нашого міста.

Також міський голова та начальники комунальних служб та підприємств міста розповіли про те, що було зроблено протягом року та про стан справ у місті на сьогодні.

– Хочу повідомити вам, що у місті виникла складна ситуація з фінансуванням медицини та освіти. У нас був великий дефіцит коштів. Це виникло внаслідок того, що держава у січні підняла на 10% заробітну плату для педагогів, що само по собі є дуже хорошим рішенням, проте така ініціатива не супроводжувалася виділенням відповідним коштів з державної казни. Але ми доклали всіх зусиль, аби вирішити цю проблему. І зараз я запевняю, що всі працівники медичної та освітньої галузі отримуватимуть заробітну платню вчасно, – зазначив очільник міста.

Не оминув увагою міський голова і питання реконструкції площі Соборності, адже саме реалізація цього проекту найбільше турбує уманчан останнім часом. Він наголосив, що попри чималу критику, наразі ведеться повномасштабна робота з перебудови площі. І до кінця року будуть завершені основні роботи щодо реконструкції цього об’єкта. Олександр Цебрій подякував народному депутату Антону Яценку за те, що він допоміг залучити кошти на реалізацію цього проекту.

Початок опалювального сезону – одна з найбільш обговорюваних тем, адже кожен уманчанин хоче упевнитися у тому, що у його домівці буде тепло. Пролив світло на це питання директор УКП «Уманьтеплокомуненерго» Володимир Христинець.

– З 23 жовтня ми розпочали опалювальний сезон у місті. Я прошу уманчан з розумінням ставитися до того, що, можливо, ще у деякі домівки не надійшло тепло, адже ви знаєте, що це справа не одного дня. Десь потрібно буде спустити повітря, десь перевірити «задвижку» тощо. Я прошу вас оперативно, якщо тільки виникають якісь проблеми, звертатися безпосередньо до нашого підприємства. Є ще одне новина – 19 жовтня було засідання уряду з питань ціни на газ. Прем’єр-міністр повідомив, що з 1 листопада ціни на газ виростуть на 23,5%. З урахуванням того, що у структурі нашого тарифу газ займає близько 70%, ми змушені будемо підвищити ціну на газ для населення на 17%, – наголосив Володимир Христинець.

Начальник відділу житлово-комунального господарства Віталій Харченко розповів, що найближчим часом буде закуплено снігоприбиральну техніку. А також він детально зупинився на стані доріг у місті.

– У цьому році ми зробили якісний тротуар з велодоріжкою по вулиці Грушевського. Було зроблено поточний середній ремонт вулиць Небесної сотні та Незалежності. У наступного році ми плануємо зробити максимально велику кількість тротуарів для пішоходів у місті, – відзначив Віталій Харченко.

На завершення зустрічі відбувся концерт за участі ансамблю «Берегиня».

Yes

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я