Міська влада Умані працює над поверненням місту земель і майна, вкраденого попередниками

0
1290

У 2020 році попередня міська влада вкрала землю та господарські приміщення Уманського міжшкільного навчально-виробничого комбінату за адресою: вул. Небесної Сотні, 27. Вказані приміщення та землю отримав двоюрідний брат колишнього мера Умані Олександра Цебрія – Бебешко Сергій Петрович.

Про це Виконком Уманської міської ради пише на офіційній сторінці у соціальній мережі Facebook.

При тому, що ці приміщення є об’єктом освіти, а відповідно до вимог ч.2 ст. 5 Закону України «Про приватизацію державного майна» не підлягають приватизації.

Тому відділом освіти Уманської міської ради було подано заяву до Господарського суду Черкаської області щодо повернення приміщень та землі у власність громади і вже отримали перші результати.

20 травня 2021 року Господарський суд Черкаської області повністю задовольнив клопотання Уманської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі міжшкільного навчально-виробничого комбінату та Відділу освіти Уманської міської ради.

ВИРІШЕНО: визнати незаконним та скасувати рішення Уманської міської ради попереднього скликання від 31.05.2019 року № 3.60-62/7 щодо припинення права постійного користування Уманському міжшкільному навчально-виробничому комбінату земельною ділянкою площею 0.1105 га.

Крім того, наразі в Господарському суді Черкаської області перебуває на розгляді справа щодо повернення в комунальну власність громади приміщення Уманського міжшкільного навчально-виробничого комбінату, яке було також продано Бебешку Сергію Петровичу.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я