Міський голова Олександр Цебрій зустрівся з спортсменами-стипендіатами

0
760

Міський голова Олександр Цебрій зустрівся із переможцями конкурсу на здобуття міської стипендії перспективним спортсменам. Нагадаємо, що з 2016 року з ініціативи мера міста стипендіатами цього конкурсу стають представники талановитої молоді, які мають вагомі спортивні здобутки.

Цьогоріч переможцями конкурсу на здобуття стипендії стали п’ятеро уманчан: Юлія Юрійчук, Оксана Білокур, Лілія Моспан, Владислав Мегесь та Сергій Швець. Аби подякувати за їхній вклад у розвиток міста та вручити витяг із рішення виконкому про призначення стипендій і пам’ятні подарунки міський голова Олександр Цебрій запросив їх на зустріч.

– Як і ви, скільки себе пам’ятаю займаюся спортом та є прибічником здорового способу життя. Надзвичайно приємно, що у нашому місті є такі перспективні спортсмени, адже я постійно спостерігаю за вашими досягненнями. Розумію, що результати залежать від кожного з вас як спортсмена, від ваших тренерів, але я переконаний, що фінансова підтримка  міста теж сприятиме вашим досягненням. Дякую вам за здобутки, за те, що пропагуєте спорт та прославляєте наше місто не тільки в Україні, а  й за її межами, – зазначив міський голова.

Після отримання подарунків талановиті спортсмени мали змогу поспілкуватися із мером містом, поставити актуальні для них запитання. Також вони подякували за фінансову підтримку та пообіцяли, що у цьому році досягнуть ще більших вершин.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я