Молодь проти корупції: Уманська студентка взяла участь у Четвертій Антикорупційній Школі

0
417

Студентка УДПУ Олександра Смілянець взяла участь у четвертій Антикорупційній школі, яка відбулася нещодавно у Києві. Із 343 заяв на участь у цьому заході було відібрано тільки 39, і Олександра одна у столиці представляла на форумі місто Умань.

Щорічна Антикорупційна школа проводиться з 2015 року і об’єднує молоді таланти з усієї України. Цього року чотири партнери – Програма розвитку ООН в Україні, #USAID_ВзаємоДія!, #USAID_Долучайся! та Міжнародний фонд Відродження – об’єднали зусилля з метою пошуку талановитих активних людей, які прагнуть й надалі працювати над змінами в країні.

Олександра Смілянець завершила повний курс навчання за темами: нова антикорупційна політика України, антикорупційна робота у сферах житлово-комунального господарства, місцевих бюджетів, інфраструктурних проектів, державних закупівель, медичних послуг, земельних відносин, доступ до публічної інформації, антикорупційні відкриті дані та інструменти на основі відкритих даних, конфлікт інтересів, робота з реєстрами та електронні декларації, основи адвокації.

-Колись я прочитала один вислів, який дуже вразив мене. «Більшість з нас, живучи день за днем, просто намагається не надто натикатися на стіни, ну і якось впоратися з речами навколо. Але щойно ти розумієш, що цей світ побудували люди не розумніші за тебе, ти пробуєш підходити до цих стін і торкатися їх, і навіть проникати крізь них, і розумієш, що маєш сили зрушити ці стіни». Ці слова належать Стіву Джобсу. Навіть найскладніші корупційні схеми придумуються простими «смертними». Те, що здається кам’яним, насправді легко сколихнути. Головне – це вірити в себе, мати однодумців і сміливість застосовувати свої знання на практиці. Загальнодоступна інформація – це прекрасно. Але сама по собі правда не звільнить нас, доки ми не набудемо навичок, звички, таланту і міцності духу, щоб скористатися правдою. Відкритість – це не кінець шляху. Це початок.- поділилась враженнями Олександра.

Молодь проти корупції: Уманська студентка взяла участь у Четвертій Антикорупційній Школі

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я