«Монгольф’єрія»: що очікує містян на міжнародному фестивалі повітряних куль в Умані

0
672

Із 25 по 30 вересня 2018 року в місті Умань проходитиме 11-й Міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія» та Чемпіонат України з повітроплавного спорту.

В Чемпіонаті України з повітроплавного спорту візьмуть участь до 15-ти екіпажів з усієї країни. Переможця, який отримає титул чемпіона України та Кубок турніру, судді визначатимуть 28 вересня.

Цього ж дня в Умані стартує Міжнародний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія». Квітуча країна».

У показі аеростатів та розважальних польотах візьмуть участь близько 15 українських та європейських екіпажів. Показ повітряних куль та старти польотів відбуватимуться щодня з 28 по 30 вересня о 7:00 та о 16:30 (за наявності відповідної погоди).

На головній сцені фестивалю виступатимуть місцеві та спеціально запрошені музичні гурти. Також відвідувачі зможуть подивитися показ мод від молодих дизайнерів, виступ повітряних гімнастів київської студії елегантного спорту «Алекса» та скуштувати смачні страви на фудкорті. Ввечері гості фестивалю матимуть змогу помилуватися яскравим сяйвом повітряних куль під виступи українських діджеїв.
Останній день фестивалю організатори збираються присвятити дітям. На локаціях працюватимуть аніматори та дитячі психологи. Діти зможуть взяти участь у різних змаганнях, майстер-класах і показі дитячих мод, обмінятися іграшками з однолітками та подивитись шоу мильних куль. Батьки також матимуть змогу поспілкуватися з дитячим психологом та провести час на інших локаціях.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я