“Монгольф’єрія” в Умані: уманчани стали повітроплавцями за декілька годин – ВІДЕО

0
696

Стати дворянином за декілька годин, помилуватись «Софіївкою» з висоти пташиного польоту та пройти посвяту у повітроплавці вогнем, вітром та шампанським: в Умані завершився фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія. Квітуча країна».

Організатори кажуть, головна ціль фестивалю популяризувати повітроплавство в Україні.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, небо, океан и на улице– Я хотів, щоб в моєму рідному місті прививалась культура краси, культура спортивного та сімейного відпочинку, тому нічого кращого ніж повітряні кулі не може бути. Це модно, це красиво, це популярно. Я б назвав це більше не фестивалем, а фієстою повітряних куль. – розповідає організатор фестивалю, пілот Сергій Скалько.

Протягом декількох днів в небо на містом одночасно здіймались більше 7 теплових аеростатів.

Уманчанці Ірині здійснити свою маленьку мрію політати на кулі допомогла звичайна заставка на телефоні. Працюючи в закладі громадського харчування,  Сергій Скалько побачив картинку на смартфоні Ірини і вже за декілька днів запропонував дівчині здійснити своє бажання.

"Монгольф'єрія" в Умані: уманчани стали повітроплавцями за декілька годин - ВІДЕО-Для мене це був не просто політ, а здійснення моєї мрії. У мене навіть на телефоні стоїть картинка повітряних куль. Я дякую всім організаторам, особливо Сергію, він справді подарував мені здійснення цього заповітного бажання. Це словами точно не передати, треба бачити своїми очима, відчувати. – розповіла, Ірина Венедиктова, щойно здійснивши політ на повітряній кулі.

Сотні фото та враження на все життя: для уманчанки Наталії політ на кулі теж  став здійсненням дитячої мрії.

"Монгольф'єрія" в Умані: уманчани стали повітроплавцями за декілька годин - ВІДЕО-Це не передати словами. Давно вже мріяла політати на повітряній кулі і зараз мені просто не вистачає словникового запасу , щоб описати мої враження . Це наче цілком реальна була мрія, але з іншого боку у нас не кожного дня можна собі це дозволити, адже в Умані нема пілотів та куль. Тому дуже вдячна за можливість і неймовірно щаслива. Цей політ був наче супчик для душі. Зараз моя здійсненна мрія гріє теплом всередині. – поділилась емоціями, уманчанка Наталія Жорняк.

Пілотував кулю, на якій здійснювали політ дівчата, Юрій Аносов, повітроплавець із Кам’янця-Подільського, який вже понад 17 років підкорює небо.  Небесні простори Умані, Криму, Болгарії та навіть Альп, на питання « Де все ж таки були найкрасивіші краєвиди?», знизує плечима.

-Скрізь гарно, кожне місто де довелось бувати чарівне по-своєму. – відповів чоловік.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, люди ÑÑ‚Ð¾ÑÑ‚В рамках фестивалю був розіграний Кубок мера, який отримали гості з Молдови, які теж здійснювали польоти під час фестивалю.

-Уррааа! Aerolux Moldova рулит! “Умань – место где тебя ждут.” 
Это не просто слова! Огромное спасибо организатору Сергей Скалько и всем кто ему помогал. Было круто и душевно комфортно! – прокоментували пілоти.

Крім в фестивалю в Умані пройшов Чемпіонат України з повітроплавного спорту, де кращі з кращих змагались за звання найкращого  повітроплавця країни. Спеціально для призерів художниця Одарка Дьома-Пісна представила в подарунок свої картини. Своїми враженнями від польоту Одарка поділилась у Фейсбук.

 

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются, часть тела крупным планом и на улице-Мой дорогой друг, дорогой Сергей Скалько. Я так благодарна, что ты не дал мне ни секунды на раздумье! В тот день, я обратно ощутила этот потрясающий дух соревнований и команды, я думала, что эти чувства уже забыты, но нет, ты мне напомнил о них! – прокоментувала художниця.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я