На базі УДПУ відбудеться науково-практичний семінар «Основні стратегії взаємодії із дітьми із особливими освітніми потребами”

0
2004

Кількість дітей з відхиленнями у розвитку, на жаль, збільшується. Так, заданими Європейської академії дитячої інвалідності, у будь-якій країні світу 2-3% усіх дітей – це діти-інваліди, ще 10-20% – діти, які не мають ознак інвалідності, але підлягають постійному медико-педагогічному супроводу.Постає запитання — хто і яким чином навчатиме таких дітей?

Саме тому на базі  УДПУ імені П. Тичини 22–23 лютого 2018 року відбудеться І Всеукраїнський науково-практичний семінар «Основні стратегії взаємодії із дітьми із особливими освітніми потребами в рамках підготовки фахівців до роботи у закладах освіти» за участі факультетів фізики, математики та інформатики, дошкільної та спеціальної освіти та Громадської організації «Одеська обласна організація медико-психолого-педагогічної допомоги «Здорове суспільство».

Планується робота за такими напрямками: робота тьютора в умовах шкільної інклюзії; уроки  толерантності в школі, робота з батьками; розумова відсталість, синдром Дауна; розлади аутистичного спектру; порушення моторного розвитку дитини, дитячий церебральний параліч (ДЦП); організація умов для інклюзивної освіти в школі (адаптації). До участі в роботі науково-практичного семінару запрошуються представники закладів освіти міста Умань та Уманського регіону, науковці ат студенти.

Дедлайн для подачі заявок – 19 лютого 2018 року.

За детальною інформацією звертайтеся за номером телефону 093 59 000 65 (Гнатюк Оксана Володимирівна).

Е-mail oxanagnatyk@ukr.net

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я