На Черкащині врятували 13 рибалок, які дрейфували на крижині

0
592

До оперативно-кординаційного центру по допомогу звернулася група рибалок, які опинилися на крижині що відірвалася від льодового шельфу. Зі слів переляканих рибалок на крижині, яка активно руйнується знаходяться 8 чоловік. На порятунок виїхали фахівці водолазної групи аварійно-рятувального загону спецпризначення. Загалом, кількість врятованих становить 8 чоловік. Аби врятувати усіх, довелось робити кілька рейсів.

-Щоб люди не панікували і не побилися за місце у човні, двоє рятувальників уступили свої штатні місця потерпілим, а самі залишилися на кризі із тими кому не вистачило місця в катері. Зараз усі вже на березі.
А тим часом водолазна група виїхала до острова Кохання, де промоїна відрізала від берега крижину на якій знаходилася група з п’яти рибалок. Загалом вдень рятувальники “покатали” – 13 рибалок.- зазначив на своїй сторінці у Facebook Константин  Проценко.На Черкащині врятували 13 рибалок, які дрейфували на крижині Нагадаємо, що це вже четвертий трагічний випадок, що стався цього року на кризі водних обєктів області, двох людей вдалось врятувати, один загинув.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я