На Черкащині назвали галузі з найбільшою тіньовою зайнятістю населення

0
49

10 квітня на базі Державної служби України з питань праці було офіційно представлено Паспорт неформальної зайнятості Черкаської області. У ньому міститься інформація про ризиковані галузі, у яких спостерігається найбільша тіньова зайнятість населення.

Про це йдеться на сайті Управління держпраці у Черкаській області.

Ризикованими галузями щодо тіньової зайнятості населення на Черкащині є оптова і роздрібна торгівля, ремонт автотранспортних засобів, тимчасове розміщення і організація харчування, сільське господарство та переробна промисловість, транспорт і зв’язок.

У 2018 році порушення належного оформлення трудових відносин зафіксовано у 179 роботодавців Черкащини. Під час інспекційних відвідувань виявлено 472 працівники, яких допустили до роботи без належного оформлення трудових відносин. Також зареєстровано 287 випадків підміни трудових відносин цивільно-правовими.

Завдяки тісній співпраці органів влади, спрямованій на легалізацію трудових відносин, у січні 2019 року сума сплаченого єдиного соціального внеску перевищила січневий показник 2018 року на 53 млн грн (13,4%).

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я