На Черкащині працюють бригади соціально-психологічної допомоги жертвам домашнього насильства

0
433

На сьогодні в області діють 11 мобільних бригад соціально-психологічної допомоги жертвам домашнього насильства.

Про це інформує пресслужба Черкаської обласної державної адміністрації.

Мобільні бригади є в Черкасах, Умані, Ватутіному, Канівській міській ТГ, Чигиринській міській ТГ, Звенигородській ТГ, Городищенській ТГ, Сагунівській ТГ, Дмитрушківській ТГ, Білозірській ТГ, Степанецькій ТГ.

В області особи, які стали жертвами домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі можуть отримати допомогу в таких закладах:

1. Комунальний заклад „Обласний центр соціально-психологічної допомоги“ Черкаської обласної ради. В умовах цілодобового стаціонару тут надають допомогу та тимчасовий притулок особам, які опинилися у складних життєвих обставинах і потребують тимчасового притулку. 

2. Обласний соціальний центр матері та дитини. Тут мають можливість тимчасово проживати жінки на сьомому-дев’ятому місяці вагітності та матері з дітьми віком до 18 місяців, які опинилися у складних життєвих обставинах (у тому числі зазнали насильства в сім’ї), що перешкоджають виконанню материнського обов’язку.

3. Комунальні заклади „Черкаський обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей“ та „Обласний міжрегіональний центр соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Умані“ Черкаської обласної ради. Тут надають комплексну соціальну, психологічну, педагогічну, правову, медичну та інші види допомоги дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, залишилися поза сімейним оточенням, зазнали насильства.

4. Жіночий кризовий центр для постраждалих від домашнього насильства „Мережка“ на базі благодійної організації „100% Життя Черкаси“. В умовах цілодобового стаціонару тут надають допомогу та тимчасовий притулок жінкам із дітьми, які стали жертвами домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я