На Черкащині спіймали “бізнесменів”, які продавали фальсифіковані “Jack Daniels” та “Bacardi”

0
108

Співробітниками ГУ ДФС у Черкаській області припинено злочинну діяльність організованої групи осіб, які займались виготовленням фальсифікованих алкогольних напоїв із подальшою їх реалізацією на території України.

Про це інформує ГУ ДФС у Черкаській області.

У ході документування протиправної діяльності слідством було встановлено, що громадянин Вінниці організував підпільне виробництво горілчаних напоїв відомих брендів торгових марок: «Jack Daniels», «Bacardi», ТМ «Finladia», «Curvazie».

Для функціонування протиправного механізму організатор схеми залучив трьох виконавців, між якими розподілив рольову участь в ході виробництва та реалізації фальсифікованої підакцизної продукції по всім областям України.

Співробітниками задокументовано багаторазові факти реалізації вищевказаної продукції громадянам України за допомогою поштового оператора «Нова Пошта» із застосуванням функції «наложного платежу».

В результаті проведених заходів було виявлено та вилучено з незаконного обігу 18 260 літрів спирту та 6 793 літри фальсифікованих алкогольних напоїв розлитих в ємності «bag-in-box».

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я