На Черкащині учасники ЗНО проносили заборонені речі

0
556

У чотирьох осіб було виявлено смартфони та «шпаргалки». На жаль, згідно правил, від подальшого проходження зовнішнього незалежного оцінювання їх відсторонено.

Про це повідомляє Управління поліції охорони в Черкаській області.

У період проведення зовнішнього незалежного оцінювання поліцейські охорони забезпечують публічну безпеку на пунктах оцінювання навчальних досягнень. Основним завданням є створення безпечних та рівних умов для всіх учасників.

Згідно правил, під час роботи над тестом заборонено мати при собі засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, що можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв. Також заборонено використання друкованих або рукописних матеріалів. Наявність заборонених предметів можуть виявляти працівники поліції охорони, Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти та особи, уповноважені здійснювати державний контроль за проведенням зовнішнього оцінювання.

Так, зафіксовано чотири порушення на пунктах тестування в Черкасах і Жашкові. Незважаючи на заборону, в учасників виявлено смартфони та додаткову літературу. Внаслідок чого, юні хитруни були позбавлені права на продовження виконання сертифікаційної роботи.

Вкотре завертаємося до батьків майбутніх абітурієнтів. Проведіть роботу, поясніть важливість дотримання всіх встановлених правил проходження ЗНО, щоб вони не зробили хибних кроків та не залишилися за бортом вступної кампанії до омріяного вишу.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я