На Черкащині утримається сніжна та морозна погода

0
85

Сьогодні і в наступні 2 дні наш регіон залишатиметься в зоні південних повітряних течій, у відносно теплій повітряній масі, періодичні опади будуть слабкими, місцями утворюватимуться тумани. Температура повітря вночі очікується в межах 1-6º морозу, вдень тимчасово підвищиться від 0º до 2-4º тепла.

Ближче до вихідних днів, зі зміною повітряних течій на північний напрямок, відчутно похолодає, за середньостроковим прогнозом нічні морози сягатимуть до 14º, суттєвих опадів не очікується.

Особливістю минулого місяця була контрастна погода: перша і остання декада виявилися аномально теплими, а в середина місяця – аномально холодна. Середньомісячна температура повітря виявилася на 3-4º вище кліматичної норми.

Місяць був забезпечений опадами, випало 130-160% норми. Сніговий покрив залягає рівномірно, його висота становить 17-24 см, лише у Чигирині 6 см. Промерзання ґрунту практично відсутнє. На водних об’єктах області відмічається неповний льодостав. Лід тонкий, крихкий і виходити на нього вкрай небезпечно.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я