На Черкащині запрацює нова онлайнова мапа для сортування сміття

0
203

До міжнародного Дня Землі активісти запустять нову онлайн-платформу – мапу для комфортного сортування.

Про це інформує пресслужба молодіжного руху «Let’s do it Ukraine».

Національна карта пунктів приймання вторинної сировини дозволить черкащанам за лічені секунди знайти, додати або прибрати точки збору в будь-якому місці. Проєкт розробили, аби допомогти під час сортування: від вибору пункту та роздільного збору до здачі сировини.

Особливість мапи – широка мережа відміток: спеціалізовані пункти, баки для сортування, станції. Кожна точка на карті містить актуальні дані про години роботи, адресу та контакти.

Також на платформі наявні рекомендації: основні правила поділу сировини на фракції, деталі маркування та розвінчування міфів, що дозволяє уникати типових помилок, економити час та підвищувати ефективність екожиття черкащан.

– Закликаємо активних громадян вносити зміни: додавати пункт, якщо його немає на мапі, видалити, якщо з певних причин він більше не працює. Для редагування необхідно надати контакти, вказати адресу, фракції та, за можливості, прикріпити фото. Дані перед оновленням проходять перевірку групою модераторів-волонтерів. Це дозволяє попередити появу недостовірної інформації, – коментує Президент Всеукраїнського молодіжного руху «Let’s do it Ukraine» Юлія Мархель.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я