На Черкащині збили ракету: серед населення травмованих немає

0
392

На Черкащині під час нічних авіанальотів збили ракету. Її уламки впали на подвір’я, пошкодивши будинок і кілька авто, травмованих немає повідомив керівник Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Табурець.На Черкащині збили ракету: серед населення травмованих немаєНаціональна поліція у Черкаській області

За словами керівника, на ранок 12 березня, не дивлячись на регулярні повітряні тривоги ситуація в області стабільна і контрольована:спрацьовує система протиповітряної оборони:

“Система ППО успішно спрацьовує в області. Увечері над нашою територією збили ракету. Її уламки впали на подвір’я, пошкодивши будинок і кілька авто. Але потерпілих серед населення немає завдяки своєчасному оповіщенню та злагодженій реакції громади.”, — повідомив Ігор Табурець. 

Також він попрохав населення відповідально ставитися до сигналу “Тривога”:

“Прошу, в жодному разі не ігноруйте повітряні тривоги. Слідкуйте за офіційними повідомленнями та виконуйте всі інструкції”, — сказав керівник ОВА. На Черкащині збили ракету: серед населення травмованих немаєНаціональна поліція у Черкаській області

Також Ігор Табурець попросив громадян не розміщувати в соцмережах фото та відео пошкоджень чи наслідків війни:

“Прошу не розміщувати в соцмережах та ЗМІ фото та відео пошкоджень та інших наслідків війни з подробицями, щоб ворог не міг корегувати свої дії”.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я