На фестивалі педагогічної творчості студенти демонстрували артистичні здібності

0
481

28-ий фестиваль педагогічної творчості, який днями відбувся в УДПУ імені Павла Тичини, було приурочено 100-річчю від дня народження видатного українського педагога-гуманіста Василя Олександровича Сухомлинського.

«Лише творчий вчитель може бути джерелом успіху своїх вихованців», – писав Сухомлинський, і цю загальновідому істину намагалися довести наші студенти.

Вітаючи із відкриттям фестивалю, перший проректор, професор Андрій Гедзик побажав студентським командам творчих ідей, натхнення і зазначив, що в університеті завжди будуть підтримувати прагнення молоді розвиватися та удосконалюватися.

На фестивалі педагогічної творчості студенти демонстрували артистичні здібностіУ фестивалі взяли участь 4 команди, склад учасників яких було визначено методом жеребкування: команда «Гільдія» (факультети іноземних мов, соціальної та психологічної освіти, професійної та технологічної освіти); «Типове об’єднання педагогів» (факультети мистецтв, початкової освіти, української філології); «Сила трьох» (факультети фізичного виховання, дошкільної та спеціальної освіти, природничо-географічний); «Велика педагогічна сім’я» (навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти, історичний та факультет фізики, математики та інформатики).

Програма фестивалю була цікавою і різноманітною, насичена позитивними емоціями та гарним настроєм! Цьому сприяли презентації команд, конкурси «Розминка», «Знайди спільне», «У світі казки», «Учитель-імпровізатор».

Усі команди на «відмінно» справилися із завданнями конкурсу «У світі казки». А потрібно було за 3 хвилини скласти та інсценізувати казку в зазначеному жанрі (детектив, мелодрама, фантастика, комедія).

Відомо, що успіх команди залежить від капітана. І саме свої знання та вміння демонстрували вони у бліц-конкурсі, вражаючи точними і правильними відповідями, оперуючи фактами із життя та діяльності Олександра Сухомлинського.

На фестивалі педагогічної творчості студенти демонстрували артистичні здібностіВ сучасній педагогіці високо оцінюється вміння вчителя імпровізувати, знаходити оригінальні рішення, моделювати педагогічні ситуації, і саме це продемонстрували учасники у конкурсі «Учитель – імпровізатор». На цьому етапі фестивалю наші студенти довели, що і в реальних шкільних умовах не розгубляться і будуть завжди на висоті.

Під час представлення «домашніх завдань» учасники демонстрували артистичні здібності, виходячи із поставленого перед ним завдання: «Творча трансформація педагогічних ідей Василя Олександровича Сухомлинського».

Завершився фестиваль флешмобом команд під пісню «Україна – мати» у виконанні студентки факультету мистецтв Анастасії Шинкарук.

За результатами виступів команди були нагороджені почесними грамотами в таких номінаціях: «Креативність педагогічної думки» – команда «Велика педагогічна сім’я»; «Акторська майстерність» – команда « Титове об’єднання педагогів»; «Педагогічний артистизм» – команда «Сила трьох»; «Натхнення й педагогічний артистизм» – команда «Граніт науки»; «За творчий та інтелектуальний потенціал» – команда «Гільдія».

На фестивалі педагогічної творчості студенти демонстрували артистичні здібності

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я