На Городищенське медичне об`єднання передано одноразові медичні рукавички

0
228

Продовжує допомагати і звітувати на своїй сторінці Facebook про допомогу лікарням на інших округах Черкащини народний депутат України Антон Яценко, обраний по округу №200.

Продовжую звітувати про свою допомогу лікарням на інших округах.Нещодавно Городищенське медичне об`єднання було…

Опубліковано Яценко Антон Середа, 6 травня 2020 р.

Нещодавно за його підтримки Городищенське медичне об`єднання було забезпечено одноразовими медичними рукавичками у кількості 2000 штук.

Адже це одні з першочергових засобів індивідуального захисту для медпрацівників.

Парламентар повідомив, що працюватиме й далі в цьому напрямку.

Нагадаємо, раніше за підтримки парламентаря одноразовими медичними рукавичками було забезпечено Уманську міську лікарню, Уманську центральну районну лікарню, Черкаську обласну дитячу лікарнюлікарні у містах Христинівка, МонастирищеСміла,  Жашків, Тальне, Шпола, Звенигородка, Ватутіне, у селищах Катеринопіль і Маньківка.

А також соцпрацівники і листоноші у містах Умань, Христинівка, Монастирище та в селах і селищах Уманського, Христинівського, Монастирищенського районів отримали багаторазові медичні маски та одноразові медичні рукавички.

Крім того, одноразові медичні рукавички отримали всі амбулаторії Уманського, Христинівського та Монастирищенського районіва ще комунальникам Христинівки, Монастирища та об’єднаних територіальних громад було передано багаторазові маски і одноразові медичні рукавички.


Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я