На Катеринопільщині потонула дитина

0
502

У селі Ярошівка на Катеринопільщині у воді загинув 5-річний хлопчик. Трагедія сталась у суботу, 3 липня. Разом з молодшою сестрою пішов купатися на річку Велика Вись і впав із кладки. Дівчинка кинулась гукати на допомогу.

Про це повідомляють «Вісті Черкащини».

– Близько 200-300 метрів від будинку, де жив хлопчик, розташована водойма, – розповідає заступник начальника Звенигородського райвідділу поліції Сергій Захарченко. – Батьки постійно відпускали дітей до сусідки. В неї немає своїх, і вона займалася з ними. Ці хлопчик і дівчинка відпросилися, щоб піти до жінки, але натомість пішли купатися. Діти вийшли на кладку. Хлопчик оступився і впав у воду. Сестра злякалася й побігла кликати допомогу.

Коли старші прибігли рятувати, він вже був неживим.

– Поки дівчинка підняла батька, і чоловік прибіг на місце, дитини вже не було видно, – продовжує поліцейський. – Батько тоді покликав сусіда, і почали пірнати поблизу цієї кладки. Тіло хлопчика знайшли на глибині 2 метрів. Намагалися реанімувати, поки їхала «швидка». На жаль, врятувати життя дитині не вдалося. Медики констатували смерть. Поховали хлопчика в неділю, 4 липня.

Тематичне фото з мережі Інтернет

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я