На локдаун вимушені зачинятися зоомагазини, в яких живуть тварини

0
149

Із 8 січня на період локдауну заборонена робота зоомагазинів, у яких живуть домашні тварини. Що робитимуть із тваринами продавці, розповідає Суспільне.

Працівники крамниць, у яких можна придбати домашніх тварин, увійшли до переліку підприємців, діяльність яких обмежують на цей час. Відповідну постанову оприлюднив Кабмін.

Цю інформації підтвердив у коментарі “18000” начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Володимир Папач. 

За його словами, на період локдауну працюватимуть ветаптеки та магазини, у яких можна придбати корм домашнім улюбленцям. Однак зачиняться магазини, які продають тварин.На локдаун вимушені зачинятися зоомагазини, в яких живуть тварини

Фото: “Суспільне”

Продавці зоомагазинів розповідають, що не знають куди діти тварин. У магазинах є папуги, хом’яки, шиншили, які потребують догляду, тепла й любові.

– Якщо нас закриють на локдаун, то всі звірята залишаться в магазині, їх не куплять. Зрозуміло, що ми їх тут не залишимо, це хіба додому забирати доведеться. Але ж забрати усіх не зможемо, бо просто ніде клітки розмістити, – говорить продавчиня Анжела Дубінська.

Жінка додає, що люди пристосувалися до карантину, в магазині дотримуються дистанції, одягають маски й на довго не затримуються.

– Усі розуміють, коли я кажу, будь ласка, почекаєте на вулиці. Дуже багато клієнтів, мамочки з візочками гуляють, я їм усім на винос, є такі, хто забув маску і тоді просить, що постоїть на дворі, а я товари виношу їм, – пояснює Анжела Дубінська.На локдаун вимушені зачинятися зоомагазини, в яких живуть тварини

Фото: “Суспільне”

Голова обласної профспілки підприємців Леонід Запорожець у коментарі “Суспільному” зазначив, що можливо було б працювати через віконечко. Але уряд не врахував цього й дозволив торгувати лише великим мережам.

Компетенцію на зміну рішення має лише Кабінет Міністрів. Оскільки рішення, які ухвалила обласна чи міська влада у цьому випадку, не мають сили.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я