На Уманщині офіційно відкрили нову дорогу між двома селами

0
1161

Один з найголовніших пріоритетів в розбудові Уманщини є створення гарних умов для комфортного проживання людей. Чудовим показовим прикладом у цьому плані є завершення капітальних ремонтних робіт автомобільної дороги загального користування місцевого значення Фурманка – Ропотуха  протяжністю майже один кілометр, інформує Уманська РДА.

10 серпня з нагоди цієї непересічної події для жителів Уманського району відбулися урочисті заходи, присвячені відкриттю транспортного руху на цій ділянці дороги. Вперше за останні роки жителі сусідніх сіл Ропотуха та Фурманка матимуть змогу рухатися по гарно облаштованій дорозі.

На її ремонт використано 2 млн 850 тис. грн. Кошти отримані з державного бюджету завдяки митному експерименту щодо фінансування реконструкції автодоріг. Це реформа децентралізації в дії, ініційована Президентом України Петром Порошенком.

У заході взяли участь голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко; голова районної ради Оксана Супрунець;  лауреат державної премії в галузі архітектури та будівництва, заслужений будівельник України, почесний громадянин Уманського району, директор ПрАТ Уманський «Агрошляхбуд» Геннадій Грановський; помічник народного депутата Антона Яценка Ірина Плетньова; сільський голова села Ропотуха Олександр Затишняк; сільський голова села Фурманка Галина Ковальчук; інші сільські голови, громадськість.

На Уманщині офіційно відкрили нову дорогу між двома селамиУ своєму виступі голова Уманської РДА Євгеній Данченко відмітив, що у 2018 році на Уманський район на ремонти доріг загального користування місцевого значення з державного бюджету передбачено майже 23 млн грн, і відремонтована дорога Фурманка – Ропотуха є першою ластівкою із того обсягу робіт, що буде здійснено в майбутньому.

Очільник району подякував директору та колективу ПрАТ Уманський “Агрошляхбуд» за оперативне виконання дорожньо-ремонтних робіт. Було повністю відновлено дорожнє покриття дороги по новій технології, укладено два вирівнювальні шари з асфальтобетонної суміші, проведено планування та укріплення узбіч.

На Уманщині офіційно відкрили нову дорогу між двома селамиРемонти на дорогах загального користування місцевого значення будуть проводитися і надалі. У найближчій черзі – шляхи, що з’єднують населені пункти Томашівка та Черповоди, Ладижинка та Городниця, а також через селище Бабанка.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я