На Уманщині селяни збирають городину для людей похилого віку

0
330

Уже стало доброю традицією щорічно протягом вересня – жовтня організовувати проведення благодійної акції «Добро починається з тебе» по збору овочів та фруктів для надання натуральної допомоги мешканцям Рижавського стаціонарного відділення територіального центру.

Акція спрямована не тільки на те, щоб допомогти закладу заготовити овочі на зиму, а й привернути увагу суспільства до проблем людей похилого віку, закликати до милосердя.

Милосердя й увагу до підопічних необхідно виявляти не тільки під час проведення певних заходів, а й щодня. Старість не обмине нікого. Для них – це не лише краплина уваги, але і океан доброти, невимовне почуття вдячності і щастя.

Про проведення благодійної акції було повідомлено всіх жителів району. Зусиллями соціальних робітників, майже в усіх селах за сприяння сільських голів були розроблені спільні плани, заходи, наданий транспорт.

 

2

Хочеться відмітити ряд підприємців та керівників господарств,  котрі з року в рік надають допомогу підопічним  терцентру, беруть активну участь в різних благодійних акціях. Висловлюємо щиру подяку керівникам: ФГ АФ «Базис» – Осадчому В.О., ПОСП «Уманський тепличний комбінат» – Гордію М.В.,  АФ «Орієнтир  Агро Б» – Бойку Р.Б., ФГ «Хорста» – Хорохоньку С.В., ФГ «Імпульс» – Пастушенку М.В.

Директор терцентру Наталія Кицик та очолюваний нею колектив дякує всім доброчинцям. Добрі справи не залишаються непоміченими. Нехай Господь Бог повсякчас благословляє Вас і сторицею винагородить за Вашу чуйність та доброту.На Уманщині  селяни збирають городину для людей похилого віку

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я