На Уманщині очікується суттєве послаблення спеки

0
276

З 10 по 16 червня температура повітря на Уманщині долала 30º рубіж. Незвично високі температури спричинив потужний східний антициклон, який приносив у регіон повітря із субтропіків. Проте вже з 25 червня синоптики прогнозують суттєве послаблення спеки.

Про це йдеться на сторінці Черкаського обласного гідрометцентру в соцмережі Facebook.

За прогнозом синоптиків, на поточному тижні погода на Уманщині все ще обіцяє бути спекотною. Стовпчики термометрів наближатимуться до 30º позначки. Також очікуються полуденні короткочасні дощі, місцями з підвищеною грозовою активністю. Проте опади будуть виключно локальні та короткочасні.

За першу половину червня на Черкащині було встановлено рекорди середньодобової та максимальної температури повітря. Загальний температурний фон за 17 днів місяця становив 23,9º, що вище норми на 6-9º і є найвищим за весь період спостережень.

При цьому підвищена вологість та значна добова амплітуда температури повітря (14-16°) зумовлювали щоденні тривалі роси. А ще перша половина червня була «багатою» на грози та локальні сильні зливи, місцями у супроводі граду та шквалу.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я