На Уманщині перевірили якість надання соціальних послуг вдома

0
19

У селах Юрківка та Фурманка на Уманщині перевірили якість надання соціальних послуг вдома. Співробітник територіального центру соціального обслуговування Уманської райдержадміністрації Пясецька О. В. особисто відвідала громадян, які отримають вказані послуги, щоб дізнатися їх думку.

Зокрема, соціальний працівник провела моніторинг роботи соціальних робітників Шевчук В. О. та Сатанівської В. А. (село Юрківка), а також Петриченко С. В. (село Фурманка). Вказані соцпрацівники надають послуги догляду вдома, а також послуги догляду за паліативними (невиліковними) хворими.

На Уманщині перевірили якість надання соціальних послуг вдома

Варто зазначити, що на обліку у відділенні соціальної допомоги вдома по селах Юрківка та Фурманка перебуває 31 особа. Зокрема, це діти війни, пенсіонери за віком та особи з інвалідністю загального захворювання. Громадяни обслуговуються як на платній, так і на безоплатній умовах.

За результатами перевірки соціальні робітники у селах Фурманка та Юрківка надають послуги вчасно, якісно та відповідно до індивідуальних планів.

На Уманщині перевірили якість надання соціальних послуг вдома

«Особлива увага приділяється особам похилого віку та особам з інвалідністю, які мають 4 та 5 групу рухової активності», ― зазначили в територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Уманського району.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я