На Уманщині перевірили якість послуг соціальних працівників

0
98

Працівники територіального центру соціального обслуговування Уманського району продовжують перевіряти роботу соціальних працівників у регіоні. Зокрема, якість соціальної послуги догляду вдома пенсіонерам, інвалідам та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги.

Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації.

5 липня завідувач відділення соціальної допомоги вдома спільно із соціальним працівником провели перевірку якості надання соціальних послуг соціальними робітниками в селі Дмитрушки.

В населеному пункті працюють два соціальних робітники ― М. П. Мовчан та Н. В. Попутняк, які надають соціальні послуги 12 та 11 підопічним відповідно при нормі 6 осіб у сільській місцевості. З них 2 особи ― з повністю втраченою руховою активністю (V група рухової активності), де соціальний робітник надає соціальні послуги щодня.

Перевірка встановила, що соціальні робітники належно виконують свої функціональні обов’язки. Вони піклуються про підопічних, відповідно до групи рухової активності, своєчасно доставляють їм продукти харчування, ліки, прибирають в будинках, на подвір’ї, допомагають по господарству, носять воду, оплачують комунальні послуги, оформляють документи на житлові субсидії та доглядають під час хвороби.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я