На Уманщині побудують сонячну електростанцію за 30 мільйонів доларів

0
264

Інвестор ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» збирається вкласти 30 мільйонів доларів у будівництво сонячної електростанції у Ладижинській об’єднаній територіальній громаді. Завершити будівництво можуть уже до кінця 2019 року.

ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» планує здійснювати виробничу діяльність на трьох великих земельних ділянках у селі Колодисте.

Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації.

20 травня голова Уманської РДА Євгеній Данченко провів зустріч із представниками інвестора. Серед присутніх був засновник ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» Сергій Донський, а також голова Ладижинської об’єднаної територіальної громади Сергій Цоколенко і староста села Колодисте Микола Брижатий.

На Уманщині побудують сонячну електростанцію за 30 мільйонів доларів

«Ми максимально сприятимемо вашій діяльності, адже нові робочі місця ― це головне для сільської місцевості. Але обов’язково повинне бути соціальне партнерство, підприємство має підтримувати громаду, на території якої працюватиме», ― зазначив під час спілкування з інвесторами Євгеній Данченко.

Підприємці наголосили, що зацікавлені у добрих стосунках з жителями Колодистого та пообіцяли забезпечити їх працевлаштування.

Варто зазначити, що за оренду 77,5 га землі в адміністративних межах села Колодисте ТОВ «ЕНЕРГО ІМПУЛЬС УКРАЇНА» буде сплачуватиме в бюджет Ладижинської ОТГ близько 1 млн грн на рік.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я