На Уманщині пройшли змагання з міні-футболу серед юнаків

0
101

29 листопада в спортивній залі Кочубіївської загальноосвітньої школи відбулися змагання з міні-футболу серед юнаків. Участь у турнірі взяли 15 команд із закладів загальної середньої освіти Уманського району.

За перемогу змагалися: Дмитрушківська ЗОШ, Доброводівський НВК, Бабанська ЗОШ, Танський НВК, Родниківська ЗОШ, Городецька ЗОШ, Ладижинська ЗОШ, Колодистенська ЗОШ, Собківський НВК, Полянецька ЗОШ, Паланська ЗОШ, Текучанська філія, Іванівська ЗОШ, Старобабанівська ЗОШ та Кочубіївська ЗОШ.

У відділі освіти, молоді та спорту Уманської райдержадміністрації зазначили, що гравців розподілили на чотири групи. Групу А очолив чемпіон сезону 2018 року ― команда села Дмитрушки, а групи Б, В, Г ― призери минулорічних змагань, команди сіл Родниківка, Колодисте та Текуча.

Змагання в групах відбулися за коловою системою. Переможці групових етапів ― команди Дмитрушківської, Колодистенської, Кочубіївської та Родниківської ЗОШ, зустрілись у півфіналі.

За результатами ігор між командами Родниківки і Дмитрушок (0:5) та командами Кочубіївки і Колодистого (6:1) відбулись ігри за І-ІІ, ІІІ-ІV місця.

У підсумку змагань команда Дмитрушківської ЗОШ знову стала чемпіоном. Кочубіївська ЗОШ посіла ІІ місце, Родниківська ЗОШ ― ІІІ місце. Переможець, призери та команди, які посіли ІІ місце в групових етапах (збірні сіл Бабанка, Городецьке, Собківка та Текуча) увійшли до Вищої ліги.