На Уманщині пройшли змагання з волейболу серед посадовців

0
27

16 лютого у селі Кочубіївка на Уманщині відбувся перший етап обласних змагань з волейболу серед депутатів всіх рівнів, державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Турнір проходив на кубок голови Черкаської обласної державної адміністрації.

Метою спортивних змагань була пропаганда здорового способу життя, а також розвиток фізичної культури і спорту серед населення.

На Уманщині пройшли змагання з волейболу серед посадовців

«Головним завданням змагань було залучення посадовців до занять фізичною культурою і спортом, зміцнення здоров’я, а також підвищення їх спортивної підготовленості», ― зазначається на сайті Уманської районної державної адміністрації.

На Уманщині пройшли змагання з волейболу серед посадовців

За результатами першого етапу змагань з волейболу команда Уманського району перемогла Тальнівську команду, проте програла команді з Маньківщини. Остаточного переможця буде визначено під час другого етапу.

На турнірі були відібрані кандидати до збірних команд області. Надалі вони зможуть взяти участь у Всеукраїнській Спартакіаді серед депутатів всіх рівнів та Всеукраїнській Спартакіаді серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я