На Уманщині розпочалася операція «Нерест»

0
31

1 квітня на території Уманського району стартувала операція «Нерест». У рамках програми посилюється державний нагляд за охороною, використанням і відтворенням риби та інших водних живих ресурсів. Двомісячник охорони риби та інших водних живих ресурсів у період нересту триватиме до 6 червня.

Про це йдеться на сайті Уманської районної державної адміністрації.

У вказаний період заборонено промислове та обмежено любительське і спортивне рибальство, а також добування інших водних живих ресурсів у зв’язку із нерестом риби.

Рибалити можна лише вдень і тільки з берега. При цьому дозволяється користуватися однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом. Добова норма вилову риби на одного рибалку становить не більше 3 кг.

Під час операції «Нерест» на річках та інших водоймах проходитимуть оперативні рейди. Перевірки проводитимуть працівники Державної екологічної інспекції центрального округу, Управління державного агентства рибного господарства у Черкаській області та органів УМВС спільно з представниками місцевого самоврядування та громадськими інспекторами.

«Закликаємо громадян, особливо рибалок, не залишатися байдужими до фактів порушення природоохоронного законодавства, дотримуватись правил рибальства та не ловити рибу в період нересту. Наша мета ― не тільки зберегти, а й примножити рибні запаси водойм», ― зазначили в Управлінні агропромислового розвитку Уманської РДА.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я