На Уманщині розпочали підготовку до дитячої відпочинкової кампанії

0
15

В Уманському районі розпочалася підготовка до відпочинкової кампанії літа 2019 року. Загалом заплановано роботу 20 таборів з денним перебуванням. Також діятиме 8 таборів праці й відпочинку, в яких функціонуватиме 15 мовних загонів.

Відпочинкова зміна на Уманщині триватиме 14 днів, орієнтовно з 28 травня по 14 червня.

Про це йшлося під час засідання координаційної ради Уманської райдержадміністрації з оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді.

На Уманщині розпочали підготовку до дитячої відпочинкової кампанії

З 13 по 17 травня на Уманщині буде організовано та проведено об’їзди закладів загальної середньої освіти для підготовки пришкільних таборів до відпочинкових змін.

До складу комісії увійдуть співробітники відділу освіти, молоді та спорту Уманської РДА, працівники лабораторного центру, Держпродспоживслужби та Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій.

На Уманщині розпочали підготовку до дитячої відпочинкової кампанії

У 2019 році відпочинковими послугами та оздоровленням на Уманщині планується охопити 2930 дітей. Це 81% від загальної чисельності учнів 1-10 класів.

Особливу увагу звертатимуть на дітей пільгових категорій, яких нараховується 1984.

Станом на 23 березня оздоровлено 74 учні з сіл Косенівка, Шарин, Юрківка, Доброводи, Бабанка, Полянецьке, Оксанина, Дмитрушки, Ладижинка, Родниківка та Гереженівка.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я