На Уманщині відбувся суд над торговцем сильнодіючими лікарськими засобами

0
147

Жителя Уманського району притягнули до кримінальної відповідальності за збут сильнодіючих лікарських засобів у великих та особливо великих розмірах.

Зловмисник умисно та з корисливих мотивів порушив порядок обігу сильнодіючих лікарських засобів, передбачений чинним законодавством. Про це йдеться на сайті прокуратури Черкаської області.

Слідством установлено, що чоловік придбав через мережу Інтернет сильнодіючі лікарські засоби, зберігав їх з метою збуту та збував у великих і особливо великих розмірах.

Прокуратура Черкаської області підтримала обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно жителя Уманщини, який вчинив кримінальні правопорушення, передбачені ч. ч. 3, 4 ст. 321 (придбання, зберігання та збут сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.

За результатами судового розгляду чоловіка було визнано винним. Йому призначили покарання у виді п’яти років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 Кримінального кодексу України засудженого було звільнено від відбування покарання з випробувальним терміном три роки.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я